1 2 3 4 5

Obserwatorzy

2 listopada 2012

Współpraca z NUK


Dzięki uprzejmości Pani Honoraty -przedstawiciela firmy Baby Land udało mi się nawiązać współpracę i otrzymać do testowania produkty NUK oraz Bübchen. Odebrałam z rąk listonosza mega wielkie pudło a w nim dwa mniejsze pakunki.
Pewnie chcielibyście się dowiedzieć co było w środku?

Tego dowiecie się w następnym poście ;)

Zapraszam serdecznie na recenzję.
 

 

Na początek trochę historii...nie Polski, nie świata, ale Historii NUK.


Otóż firma ta działa już 50 lat i od tamtej pory twórcy poszukują nowych rozwiązań, które ułatwiają życie rodzicom oraz wspierają rozwój ich dzieci. W poszukiwaniach tych brana była pod uwagę opinia ekspertów wielu dziedzin, położnych, lekarzy, dietetyków a przede wszystkim matek i ojców.

Najważniejsza wiedza czerpana jest z natury i zgodnie z naturą tworzone są artukuły dla najmłodszych użytkowników. Cała gama  produktów jest potwierdzeniem, że takie podejście prowadzi do tworzenia dobrze przemyślanych rozwiązań. Produkty NUK oparte są jedne na drugich i są optymalnie dostosowane do różnych etapów rozwojowych dziecka - od urodzenia do wieku przedszkolnego.


"W ponad 100 krajach na świecie produkty NUK są od pokoleń częścią życia dzieci. Wszędzie NUK wielokrotnie ustanawiał nowe standardy - począwszy od systemu odpowietrzania NUK AIR SYSTEM, poprzez najnowsze technologie odciągania pokarmu aż do smoczków uspokajających NUK Genius, w których anatomiczny kształt NUK został jeszcze udoskonalony.

Wszystkie nasze butelki i smoczki są produkowane w Niemczech, podlegają zatem najwyższym wymogom jakościowym. Począwszy od tego skąd pochodzą surowce aż po opakowanie - nad wszystkim sprawujemy ścisłą kontrolę i regularnie poddajemy się surowym badaniom niezależnego Instytutu Fresenius.

Sukces wynagradza każdy wysiłek - nasze certyfikowane wysokiej jakości produkty są niezwykle popularne wśród matek i stały się standardem w większości szpitali. W Niemczech świadomość marki NUK wśród klientów wynosi ponad 90%."

 

Więcej przydatnych informacji znajdziecie na stronie NUK.1 komentarz :

Dziękuję za zostawienie po sobie śladu na moim blogu.
Obiecuję odpowiednio się odwdzięczyć za zamieszczony komentarz.
Zapraszam również do dodania mnie do obserwowanych oraz polubienia Fanpega OnlyYou na Facebooku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...