1 2 3 4 5

Obserwatorzy

4 listopada 2012

Ziółka dobre na wszystko - Herbaty BONIMED

 

 

 

 

 

Już od bardzo dawna wiadome jest, że picie ziół przynosi pozytywne znaczenie dla zdrowia człowieka. Zioła mają właściwości lecznicze i w niektórych chorobach  nie potrzeba przyjmować lekarstw/ tabletek,  tylko można zastosować zioła.  Nasze babki nie miały dostępu do lekarstw, więc korzystały  z  dobrodziejstw natury. Empirycznie poznały właściwości roślin, które kwitły na łąkach, polach i  lasach. Do dziś picie ziół jest bardzo skuteczne. Tylko musi być jedna zasada, zioła trzeba pić dłużej czyli przez minimum 2 tygodnie aby zadziałały. Pamiętając o tym, że co za dużo - to niezdrowo. W związku z tym chciałam przedstawić Wam kompleks ziołowej kuracji firmy BONIMED na stronie   to i owo DLA ZDROWIA.


To i owo dla zdrowia posiada w swoim asortymencie wiele preparatów  naturalnego pochodzenia, które polecane są do spożywania oprócz standardowego leczenia w różnych chorobach oraz w stanach zmęczenia i przeziębienia. W dzisiejszym poście chciałam przedstawić Wam moją opinię o naturalnych herbatach ziołowych BONIMED. Oto one:


 • Herbata  "RZEŚKI PORANEK" polecana do spożywania oprócz standardowego leczenia w stanach przemęczenia zwłaszcza w okresie letnim. 

  • Skład: Owoc Jabłka, Kwiat Hibiskusa, Owoc Aronii, Kora Cynamonowca, Liść Mięty, Kwiat Rumianku, Goździk  


 •   Herbata "LEKKI ODDECH" polecana do spożywania oprócz standardowego leczenia w przeziębieniach i stanach zapalnych układu oddechowego. 

  • Skład: Owoc Anyżu, Ziele Tymianku, Owoc Kopru włoskiego, Owoc Aronii, Kwiat Hibiskusa, Liść Mięty, Kłącze Imbiru

    

 • Herbata "Oczyszczające źródło" polecana jest do spożywania oprócz standardowego leczenia w chorobach dróg moczowych. 

  • Skład: Owoc Róży, Znamię Kukurydzy, Owoc Borówki, Skórka Pomarańczy, Kłącze Imbiru, Liść Melisy 
  •  
    
 • Herbata Ziołowo-Owocowa "NIEBIAŃSKI SPOKÓJ"  polecana do spożywania oprócz standardowego leczenia w stanach niepokoju i problemach z zasypianiem.  
  • Skład: Liść Melisy, Owoc Aronii, Skórka Pomarańczy, Owoc Jabłka, Kwiat Hibiskusa, Kora Cynamonowca   

    

    

 • Herbata  "WSZECHOGARNIAJĄCE CIEPŁO"  polecana do spożywania oprócz standardowego leczenia w zaburzeniach trawienia.Wg TMC pomocny jest w nieżytach górnych dróg oddechowych, w przeziębieniach, nieżytach żołądka jako środek rozrzedzający śluz. 
  • Skład: Kora Cynamonowca, Kłącze Imbiru, Goździk, Skórka Pomarańczy, Owoc Jabłka, Liść Mięty, Kwiat HibiskusaW każdym z tych "magicznych" opakowań znajdują się takie oto torebeczki z ziółkami.
Rozmiar torebeczek jest nieco większy od standardowych herbatek ziołowych. Co chciałam Wam pokazać na zdjęciu poniżej.
Przygotowanie ziołowej herbaty jest bardzo proste -  torebeczkę z ziołami należy zalać wzrącą wodą i parzyć pod przykryciem ok 5min. Następnie napar przelewamy do filiżanki lub kubeczka.


Jak widać składnikami herbaty ziołowej BONIMED są tylko naturalne składniki. Dzięki nim otrzymujemy zdrowy i aromatyczny napój.

Niestety jak dla mnie napar był zbyt gorzki, dlatego proponuję do naparu dodać 1-2 łyżeczki miodu - pamiętając o tym by napój nie był zbyt gorący, gdyż składniki odżywcze miodu niszczone są przez wysoką temperaturę.


Herbaty BONIMED są idealną alternatywą dla tych, którzy chcieliby poprawić wygląd, zadbać o sylwetkę i zdrowie. To idealne to związanie dla ludzi nie mających stałego dostępu do ziół.

Preparaty dostępne są na stronie to i owo DLA ZDROWIA. 

Polecam serdecznie.

 

 A Wy kochani jak uważacie: Kuracje ziołowe są skuteczne?


 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za zostawienie po sobie śladu na moim blogu.
Obiecuję odpowiednio się odwdzięczyć za zamieszczony komentarz.
Zapraszam również do dodania mnie do obserwowanych oraz polubienia Fanpega OnlyYou na Facebooku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...