1 2 3 4 5

Obserwatorzy

29 maja 2013

Wyniki Konkursu Wiosennego z Marką BrotherMax!Kochani spieszę do Was ze wspaniałą nowiną - mamy zwycięzcę w Konkursie Wiosennym na Only You z marką Brother Max, gdzie do wygrania była przecudowna lampka Mix.


Podsumowując chętnych na nagrodę ponownie nie było wielu, czyżby zadanie konkursowe byłoby za trudne? Nie mam pojęcia, dlaczego na Facebooku entuzjazm był tak wielki, tyle osób było chętnych a po ogłoszeniu zabawy uczestników znalazło się ponad 20... Nigdy tego nie zrozumiem.


Tak czy owak, zamieściliście wspaniałe propozycje, wszystkie bez wyjątku są wyjątkowe, pomysłowe i w zupełności spełniają funkcję reklamową dla marki BrotherMax... Tym samym sprawiliście nam mega trudność w wyborze zwycięzcy. Chcielibyśmy nagrodzić wszystkich, ale według regulaminu zwycięzca musi być jeden.


Po bardzo długich debatach, rozważaniach, kłótniach, które na szczęście obyły się bez rękoczynów, drogą kompromisu uznaliśmy, że nagrodzona zostanie wypowiedź użytkownika:

 

 

 

 

lizzie


 

 

 

"W tak barwnym designie być dzieckiem jest fajnie!"Gratuluję wygranej i proszę o jak najszybszy kontakt ze mną pod adresem onlyou@op.pl 

 

 

 

W sytuacji, kiedy zwycięzca nie zgłosi się w przeciągu 3 dni, drogą losowania zostanie wybrana kolejna osoba!
Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w konkursie, mam nadzieję, że nadal będziecie fanami bloga Only You jak i mojego Facebookowego Fanpage'a. 

 

 


Zapraszam również do wzięcia udziału w zorganizowanym przeze mnie rozdaniu - szansę na wygraną nadal są, więc zachęcam do skorzystania.

9 komentarzy :

Dziękuję za zostawienie po sobie śladu na moim blogu.
Obiecuję odpowiednio się odwdzięczyć za zamieszczony komentarz.
Zapraszam również do dodania mnie do obserwowanych oraz polubienia Fanpega OnlyYou na Facebooku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...