1 2 3 4 5

Obserwatorzy

24 lipca 2013

Kompleksowe multi-czyszczenie


Rynek kosmetyczno-chemiczny oferuje masę środków pielęgnacyjnych ułatwiających czyszczenie rozmaitych powierzchni. Ważna przy tym jest ochrona przed osadzaniem się kurzu na nich. Tak więc drewno, szkło, metal, elektroniczne elementy wymagają specyficznej pielęgnacji. Do każdej z tych powierzchni używamy określonego preparatu a co by było gdyby mieć w posiadaniu jeden, uniwersalny a zarazem o wielokierunkowym działaniu, który poradził by sobie z kurzem na każdej z nich? 

 

Na pewno było by łatwiej a nasze półki nie uginały by się pod ciężarem stosu środków pielęgnacyjnych.

Sprawdziłam to osobiście.

 

Jesteście ciekawi w jaki sposób?

 

Zapraszam poniżej.
Chciałabym przedstawić Wam produkt, który poradzi sobie z każdym zabrudzeniem i rewelacyjnie rozprawi się z drobinkami kurzu na drewnianych, metalowych, szklanych powierzchniach oraz elektronicznych elementach. Jest to Brait Muliclean, który otrzymałam w ramach współpracy blogerskiej z firmą BEST IMAGE PR. Zostałam poproszona o jego przetestowanie oraz podzielenie się z Wami moimi spostrzeżeniami, więc z wielką przyjemnością opowiem Wam o jego działaniu. 

 

 

 
Jest nowością na naszym rynku, dla niektórych z Was pewnie też, dlatego warto dowiedzieć się co mówi o nim Producent.Według producenta:

 

 • Brait Multiclean to nowa propozycja uniwersalnego spray’u przeznaczonego do czyszczenia wielu powierzchni, takich jak: drewno, szkło, metal czy sprzęt elektroniczny. Unikalna formuła preparatu została oparta aż na sześciu składnikach aktywno-pielęgnacyjnych i antystatycznych oraz bezpieczniejszym dla zdrowia alkoholu etylowym. Teraz Brait dostępny jest także w nowym, większym i bardziej wydajnym opakowaniu.


 • Czym odróżnia się Brait Multiclean od innych spray’ów dostępnych na sklepowych półkach? To przede wszystkim skład oparty na bezpieczniejszym dla zdrowia alkoholu etylowym, a nie alkoholu metylowym lub metoksyizoporpanolu, surowcach powszechnie obecnych w tego typu produktach, a których opary mogą powodować zawroty czy bóle głowy.


 • Druga kwestia to formuła „Protect System+” wzbogacona o składniki aktywno-pielęgnacyjne oraz antystatyczne. Kremowa konsystencja preparatu powoduje łatwe rozprowadzanie, a sam skład umożliwia czyszczenie różnych powierzchni, jak szkło, metal, drewno czy sprzęt elektroniczny. Brait Multicelan to produkt, który nie tylko usuwa zabrudzenia, ale chroni czyszczone powierzchnie przed osadzaniem się kurzu, zarysowaniami, plamami czy zaciekami, pozostawiając świeży, owocowy zapach. Dodatkowo nowy rozpylacz oraz powiększone opakowanie sprawia, że czyszczenie tym samym środkiem różnych powierzchni staje się wygodniejsze i wydajniejsze.
Moje spostrzeżenia:

 • Preparat o białej barwie, kremowej, dość gęstej, lekko pieniącej się konsystencji oraz miłym owocowym, nieduszącym zapachu zamknięty jest w metalowym opakowaniu ze spray'em

 • Aplikacja jest  prosta i wygodna, po wstrząśnięciu opakowania wystarczy skierować rozpylacz w kierunku powierzchni, którą chcemy oczyścić i przycisnąć żółty przycisk 

 

 

 

 

 

 

 • Jest bardzo wydajny

 • Uniwersalny

 

 

 

 

 • Nie zawiera szkodliwego dla zdrowia alkoholu metylowego

 • Świetnie radzi sobie z każdym zabrudzeniem

 • Bardzo dobrze oczyszcza metalowe oraz drewniane powierzchnie z kurzu, gorzej radził sobie z moim telewizorem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Czasem aplikacja preparatu wymagała powtórzenia - zależne jest to od ilości zgromadzonego kurzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Preparat nie chroni powierzchni przed zarysowaniami oraz przed osadzaniem się kurzu

 • Świetnie nabłyszcza czyszczone powierzchnie

 • Idealnie pielęgnuje drewniane elementy

 • Cena: 7,99zł/350mlPodsumowanie:


Preparat Brait Multiclean do czyszczenia różnorodnych powierzchni jest bardzo praktycznym i uniwersalnym produktem. Charakteryzuje się kremową lekko pieniącą się konsystencją oraz nieduszącym, miłym owocowym zapachem, który obejmuje całe pomieszczenie, w którym kosmetyk został użyty. Zamknięty jest w metalowej tubie zakończonej żółtym rozpylaczem. Jego aplikacja jest bardzo prosta, mianowicie wystarczy skierować go w kierunku czyszczonej powierzchni i nacisnąć przycisk aplikatora, następnie przetrzeć miękką ściereczką. Można także rozpylić go bezpośrednio na tkaninę a później przetrzeć meble, elektroniczne elementy czy szklany stolik. Warto zaznaczyć tutaj, że lepiej jest nie używać go na ekrany LCD, gdyż powoduje powstawanie nieestetycznie wyglądających smug. Po wielokrotnym użyciu stwierdzam, iż jest bardzo wydajny, wygodny w użyciu a ponad to wydaje się być ekonomiczny. Nie zawiera również powodującego bóle głowy alkoholu metylowego czy duszącego zapachem metoksyizoporpanolu.  Niestety, opary tych surowców niekorzystanie wpływają na nasze zdrowie a w ekstremalnych przypadkach powodują zawroty i bóle głowy. Ważne jest, by wybierając spray do mebli zwrócić uwagę, by jego skład oparty był na bezpieczniejszym dla zdrowia alkoholu etylowym, a nie wspomnianych wcześniej składnikach. Do jego zapachu absolutnie nie mam zastrzeżeń, jest miły i akceptowany przez wszystkich moich domowników. Natomiast mam pewne sugestie co do ochrony przed osadzaniem się kurzu na wyczyszczonych powierzchniach. Ten po kilku dniach wraca niczym bumerang. Kiszka. Świetnie radził sobie z czyszczeniem drewnianych powierzchni, gorzej z elektronicznymi elementami. Obudowa telewizora jak i laptopa wymagała powtórzenia rozpylenia. Być może to wina ilości zgromadzonego kurzu? Nie zabezpieczał ponad to przed zarysowaniami, co mnie nie zdziwiło. Nie znam osobiście takiego preparatu...Jego główną zaletą jest to, że świetnie nabłyszcza czyszczone powierzchnie, idealnie pielęgnuje drewniane elementy oraz doskonale radzi sobie z zabrudzeniami tupu rozlana kawa, herbata, błoto itd. Jest świetną alternatywą dla masy produktów pielęgnujących rozmaite powierzchnie. Zamiast pięciu preparatów, które zawalają nasze półki, mamy jeden w bardzo atrakcyjnej i przystępnej dla naszego portfela cenie.Polecam gorąco!

Może któraś z Was miała okazję już wyrpóbować ten produkt? 


Jak się sprawdził? Może tylko z moim "topornym" kurzem miał problem? ;)3 komentarze :

 1. lubie ten psikacz,fakt dobrze nabłyszcza i w sumie nachwilę odstrasza kurz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest naprawdę uniwersalny.

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie się nie sprawdził tak jak zapewnia producent do mebli oko ale nie do szkła i na metal średni

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie po sobie śladu na moim blogu.
Obiecuję odpowiednio się odwdzięczyć za zamieszczony komentarz.
Zapraszam również do dodania mnie do obserwowanych oraz polubienia Fanpega OnlyYou na Facebooku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...