1 2 3 4 5

Obserwatorzy

6 listopada 2013

Konkurs: Bądź przezorny! Wygraj bransoletkę tzw. Bezpiecznik dla swojego dziecka.Dzieci - Od dnia narodzin wywracają życie do góry nogami i od nowa definiują porządek świata. 

Rodzice - z rozczuleniem obserwują jak z każdym dniem ich maluch coraz odważniej wychodzi w świat i poznaje nowe rzeczy. Kilkuletnie dziecko to prawdziwy wulkan energii nad którym niejednokrotnie ciężko zapanować. Każdy z rodziców przeżył pewnie sytuację, kiedy w jednej chwili stracił malca z oczu. Na zakupach w centrum handlowym, na spacerze w parku, podczas figlowania na placu zabaw. Należy pamiętać, że wszędzie tam gdzie jest dużo ludzi dziecko może łatwo się zgubić. Przestraszony i zestresowany brakiem rodzica smyk często nie pamięta swojego nazwiska, a co dopiero numeru telefonu do rodziców czy adresu zamieszkania. 

 

Dezorientacja i przerażenie to uczucia jakie dopadają małego odkrywcę, który orientuje się, że oddalił się od rodziców. Z myślą o bezpieczeństwie ciekawych świata maluchów stworzono nowy rodzaj ochrony. 

mySafety SMYK
Nieoceniona ochrona Twojego Dziecka

Usługa mySafety Smyk to poczucie bezpieczeństwa i gwarancja pomocy w poszukiwaniu zagubionego brzdąca. Specjalna bransoletka z zawieszką tzw. BEZPIECZNIK- ułatwi każdej napotkanej przez dziecko osobie szybki kontakt z całodobowym Centrum Alarmowym mySafety Smyk. Dzięki mySafety Smyk maluch ma szansę na szybki i bezpieczny powrót do rodziców. 

 

 

 

mySafety Smyk – prywatna ochrona maluszka

mySafety Smyk to nowy wymiar ochrony, który każdy rodzic może sprawić swojemu dziecku. Dla rodziców to gwarancja pomocy w odnalezieniu zagubionego dziecka. Dla brzdąca najprostszy sposób poinformowania przypadkowych osób o tym w jaki sposób mogą pomóc wrócić mu do rodziców. 

 

 

mySafety Smyk – jak to dziala?

Maluszek otrzymuje specjalną bransoletkę, tzw. BEZPIECZNIK. Na złotej lub srebrnej zawieszce jest indywidualny numer identyfikacyjny, instrukcja dla osoby, która znajdzie dziecko oraz bezpłatny numer całodobowego centrum alarmowego mySafety Smyk. Każdy kto znajdzie malca, kontaktuje się z mySafety, dzięki numerowi podanemu na BEZPIECZNIKU. Do każdego pakietu mySafety Smyk rejestrowanych jest aż osiem numerów kontaktowych, co daje gwarancję błyskawicznego powiadomienia najbliższych. Dodatkową zaletą Bezpiecznika jest brak danych osobowych dziecka takich jak imię i nazwisko, adres zamieszkania czy numery telefonówrodziców, dzięki czemu chroniona jest tożsamość wszystkich członków rodziny.

Kolorowe Bezpieczniki to designerska ozdoba chętnie noszona przez najmłodszych. Hypoalergiczna bransoletka jest bezpieczna dla delikatnej skóry malucha, a ponadto łatwa w utrzymaniu. Natomiast wykonany na zawieszce grawer gwarantuje trwałość zapisanych na niej danych...

 

Ostatnio nawet i ja byłam świadkiem tego, gdy 4letni chłopiec zagubił się w hipermarkecie, rodzice wpadli w panikę (wcale się nie dziwię), ochrona została postawiona na nogi a pani z punktu obsługi klienta prosiła o pomoc w odnalezieniu dziecka... Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie, przestraszonego malucha przyprowadziła para starszych ludzi do jednej z kas...

Od razu pomyślałam o tym, że gdyby chłopczyk posiadał tzw. Bezpiecznik, może jego odszukanie trwałoby szybciej a stres rodziców byłby mniejszy?

 

Zapewne wielu z Was zainteresował ten produkt, być może któreś z Was znalazło się w opisanej przeze mnie sytuacji? Dlatego razem z mySafety przygotowałam dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania jest 6 bransoletek ( 3 dla dziewczynek oraz 3 dla chłopców).  

 

Wystarczy spełnić kilka warunków:1. Polubić stronę Only You - blog

2. Polubić Stronę mySafety Polska (sponsor)

3. Udostępnić publicznie grafikę konkursową 

 

 


4. Odpowiedzieć w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na 2 proste pytania: 

- Jak według Ciebie rodzic powinien dbać o bezpieczeństwo dziecka podczas spacerów lub wyjść w zatłoczone miejsca (np. do centrum handlowego lub na piknik rodzinny)?

Możecie krótko uzasadnić.

 

- Czy wybierasz bransoletkę dla Chłopca czy Dziewczynki?

CHŁOPIEC/DZIEWCZYNKA

 


Jedna osoba dodaje 1 komentarz.

 


5. Zostać obserwatorem bloga jeśli zechcecie www.anusia-sta.blogspot.com - nie jest to konieczne ;)
UWAGA: Wszystkie warunki należy spełnić, zostaną one szczegółowo sprawdzone.Do wygrania jest:

- 6 specjalnych bransoletek z zawieszką tzw. BEZPIECZNIK, który ułatwi każdej napotkanej przez dziecko osobie szybki kontakt z całodobowym Centrum Alarmowym mySafety Smyk. Dzięki mySafety Smyk maluch ma szansę na szybki i bezpieczny powrót do rodziców.

 

3 bransoletki w wersji dla dziewczynek oraz 3 bransoletki dla chłopców. Każdy może otrzymać tylko jeden BEZPIECZNIK!


Konkurs odbywa się od dzisiaj do 27 listopada 2013r.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przeze mnie a wyniki ogłoszone do 1 grudnia 2013r.

 

Po więcej informacji na temat Usługi mySafety Smyk zapraszam na  www.mysafety.pl

 


 

Zasady są banalnie proste a nagrody jedyne w swoim rodzaju :) 

 

 

 Zapraszam serdecznie!

3 komentarze :

  1. lubię takie bransoletki mam w domu dwie, niebieską i czerwoną:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej właśnie ruszam z nowym candy-blogiem
    może masz ochotę dodać swoje rozdanie do mojej listy ?
    http://blogowekonkursy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie po sobie śladu na moim blogu.
Obiecuję odpowiednio się odwdzięczyć za zamieszczony komentarz.
Zapraszam również do dodania mnie do obserwowanych oraz polubienia Fanpega OnlyYou na Facebooku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...